War Commander Rogue Assault Ücretsiz Apk İndir – War Commander Rogue Assault Son Sürüm Apk İndir – War Commander Rogue Assault Ücretsiz Güncel Sürüm İndir

5.8.1

Sürüm
5.8.1
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
95M
Consíguelo en
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Açıklama

Ordular, tanklar ve harp gemileri dünyasında sürükleyici bir cenk strateji oyunu olan War Commander: Rogue Assault, çarpıcı ve tamamen 3 boyutlu bir savaş alanı deneyimi sunar. Ordunu gerçek zamanlı olarak komuta et ve bu Gerçek Zamanlı Strateji tank savaşı oyununda doğru taarruz stratejisiyle düşmanlarını fethet.

Savaş gemilerinizi ve tanklarınızı harp alanında zafere taşımak için Savaş Bölgelerinin kontrolü amacıyla düşmanına karşı stratejik saldırılar yap. Bir Oyuncuya Karşı Oyuncu fazlaca oyunculu Gerçek Zamanlı Strateji oyunu, demir gücü ittifakı kurman içi dünya müsabakalarına açıktır. Roket fırlat, tank savaşını yönet ve reel zamanlı olarak dünya savaşını kazanmak için hasım topraklarını kuşatmaya uğraş. Standart dışı bir cenk komutanı olarak, hasımlarını bölmek ve fethetmek ve hava kuvvetlerinin yardımıyla bir cenk efsanesi oluşturmak sana kalmıştır.

3. Dünya Savaşından sonrasında hayatta kalan birkaç komutandan biri olarak üssünü savun, birimlerini özelleştir ve hayatta kalmak için düşmanlara saldır. Nükleer bombaların yardımıyla dünyanın kontrolünü kazanmak için savaşarak bu çevrimiçi askeri strateji oyununda en büyük savaşçı ol.

Rogue Assault; zırhlı araçlar, füze saldırıları ve hava kuvvetleri savaşlarıyla en gerçekçi askeri Gerçek Zamanlı Strateji oyunudur. Tankların, helikopterlerin ve piyadelerin direkt kontrolü ile, hasım topluluklarına doğru yol al ve cenk taktikleri ustası ol.

• Sürükleyici 3 boyutlu fazlaca oyunculu askeri strateji oyunu
• Bireysel yada Oyuncuya Karşı Oyuncu Gerçek Zamanlı Strateji mücadelesi
• Savaş alanında reel zamanlı, bireysel ünite kontrolü (tank, savaş gemisi, ordu, askerler)
• Tüfekli er, ağır topçular ve gergedan tanklarına anında erişim
• Güçlü birliklere ve askeri güçlere erişim için seviye atla

Bir İmparatorluk Kur
Üssünü kur ve ordunu zafere taşı. Yeni müdafaa sistemlerini keşfet, hava kuvvetlerin için son teknoloji silahları araştır ve yoluna çıkan bütün düşmanları yok et

Stratejik Savaşlarda Mücadele
Roket fırlatma dahil yıkıcı saldırıları koordine etmek için neferler, hafif araçlar, tanklar ve uçaklar içinde uyum sağla. Düşmana saldırmak, asla bu realist Oyuncuya Karşı Oyuncu askeri oyununda olduğu gibi iyi hissettirmemişti. Bir standart dışı taarruz kuvvetinin komutanı olarak, dünya savaşında destansı savaşlarda savunur yada taarruz yaparsın. Oyuncuya karşı oyuncu tank savaşlarında hakimiyet için savaşım et ve bu reel zamanlı strateji oyununda ustalaşmak için modern harp stilini göster.

Kaleni Savun
Savaş gümbürtüsünden sağ kurtulmak için savunmanı özelleştir ve dünyanın en son kaynaklarını test et. Alternatif olarak, saldırıda bulun ve etrafını çevrelemek, saldırmak ve senin olanı almak için ordunu kullan.
• Piyade: Her muharebede gerekli olan standart savaşçılar. İstisnai olarak oldukca yönlü ve çeşitli, saldırı ya da müdafaa için mükemmeldirler.
• Hava Kuvvetleri: Bir düşman üssüne gerçek zamanlı olarak sürpriz saldırılar başlatmak için mükemmeldir. Doğru uçak, fazlaca aşağıdan ateş edemeyen yer birimlerine bakılırsa stratejik bir avantaj sağlayabilir.
• Tank: Gücünün bel kemiği. Büyük hasar üretimi ve müdafaa kabiliyetleri ile bu birimler herhangi bir istila için haiz olunması zorunludur.

İnşa Zamanı Yok
Eski tarz bir orduyu toplamaya dönemin yok mu? Endişelenme. İnşa süreleri olmadan, gerçek zamanlı olarak harp gümbürtüsüne girmeye hazır olacaksın.

Bir İttifaka Katıl
Müttefik askerlerle stratejik ittifaklar yap ve savaş alanındaki ölümcül saldırın için harp taktikleri oluştur. Ya da canlı dünya sohbetindeki bağlaşık komutanlardan oluşan bir havuzdan öneri ara. Bir ittifaka katılanlar, savaşın yıktığı bu dünyada gelişmek için daha iyi hazırlanırlar.

Aylık oyun içi Etkinlikler
Aylık etkinliklerde askeri kahramanlığını gözler önüne ser. İttifak harp liderliği tablolarında üst sıralara çıkmak için stratejik dünya çapındaki savaşlarda mücadele et.
Web sitesi: https://warcommander.Com/
Facebook: https://www.Facebook.Com/RogueAssault/

Video

Uygulama İçi Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları

sıra bulucu pdf kitap indir Viski Fiyatları youtube mp3 dönüştürücül