Modern Taksi Şoförü Oyunu Ücretsiz Araba Oyunları Ücretsiz Apk İndir – Modern Taksi Şoförü Oyunu Ücretsiz Araba Oyunları Son Sürüm Apk İndir – Modern Taksi Şoförü Oyunu Ücretsiz Araba Oyunları Ücretsiz Güncel Sürüm İndir

1.1.15

APK İNDİR
4.0/5 Oylar: 25,419
Sürüm
1.1.15
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
70M
Consíguelo en
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Açıklama

En yeni taksi oyunları 2021ye hoşgeldiniz. En heyecan verici taksi oyunları simülatörü 2021yi oynayın ve çılgın bir taksi şoförü 3d olun. Taksi araba sürüş oyunları oldukça eğlenceli ve macera ile en iyi taksi sürüş simülatörü. Gelişmiş fizik tabanlı motorlara sahip muhtelif taksi otomobilleri var, böylece hangi kabini kullanmak istediğinizi seçebilirsiniz. Modern taksi otomobil oyunları 2021 ücretsiz ve öteki taksi sürüş oyunlarından oldukca daha iyi. Yolcular bekliyor, bu nedenle acele edin!

Taksi Oyunları

Taksi otomobil sürüş simülatörü 2021 yolcu almak ve bırakmak için kent taksi araba sürmeye hazır olun. Güne en iyi taksi alma ve bırak oyunların yeni döneminde sarı taksi direksiyonuna başlayın. Ücretsiz taksi oyunları 2021 taksi araba katiyen oyun benzersiz oyun ekleyerek yepyeni bir seviye alır. Taksi otomobil alır ve bırak bir seyahat isteyen vatandaşlara bir şehir taksi hizmeti taktim etmek için ihtiyaç duyulan en iyi taksi yeni otomobil oyunu. Cep telefonunuzdan bir arzu aldıktan derhal sonrasında, kabul edin ve sabitlenmiş yere zamanında lüks arabanızı yada çılgın taksinizi kullanın. New York kent yollarında gezinmek ve zaman sınırı içinde hedeflere ulaşmak için otomobil sürüş simülatörü becerilerini kullanın. Güvenli bir sürüş için diğer otomobillere çarpmadan inanılmaz bir taksi otomobil deli sürücüsü olarak sürüşünüzü tamamlayın. Taksi otomobili simülatör oyunları, bereketli toplu taşıma için kent acele ve ağır trafik yollarının üzerinde. Yolcular, öteki teknoloji vasıta sürücüsü oyunlarından daha iyi, yüksek teknoloji geçişinde zeki bir sürüş yaşayabilir. Dağ taksi şoförü kullanın ve en gerçekçi taksi simülatörü 2021de metro kentindeki müşterilerden nakit toplayın.

Araba Oyunları

Emniyet kemerlerinizi bağlayın ve off-road çöl dağ pistlerinde yolcu seçmek ve bırakmak için hizmetlerinizi sağlayın. Tepe istasyonunda taksi sürmek, taksi sim 2021nin coşku verici ve coşku verici çekme ve bırakma görevleri ile doludur. Yokuş yukarı offroad konumlarından yolcuları alın ve euro araba taksi sürüş oyunlarında zamanında varış yerlerine götürün. Taksi nihai simülatör oyunlarında ölümcül dağlar ve katiyen parçalar ile taksi araba yeni oyun direksiyon heyecanını hissedin. Yeni taksi oyunları 2021 katiyen dağ parçaları ile yokuş yukarı hedefe ulaşmak. Sarı taksi çevrimdışı oyunda korkusuz otomobil taksi sürüş simülatörü becerileri göstererek yolcuları güvenle taşıyın. Zaman seviyesini artırmak için dağ çölünde sürüş esnasında pikap zamanlayıcı saatler. Geç kalmasına izin vermeyin, aksi takdirde taksi yolcu oyunlarında göreviniz başarısız olur. Taksi yeni oyun 2021 nahiyesinde en iyi taksi şoförü olun. Gözlerinizi keskin tutun ve taksi şoförü üç boyutlu olarak olası olduğunca çok sayıda yolcu seçin. Akıllı taksi sürüş oyunlarında akıllı bir şoför olarak sürün.

Taksi sürüş kariyerine bir taksi araba oyunu ile başlayın ve lüks otomobillere, spor arabalara, yarış otomobillerine ve süper arabalara kadar çalışın. Satın aldığınız her otomobil hem kent taksi hem de çöl taksi modunda çalınabilir. İnanılmaz modern taksi sürücü 3d muhit otopark bu bir üst taksi parasız oyun yapar. Şimdi ücretsiz taksi araba çevrimdışı oyunlar indirin.

Özellikler

AFarklı türdeki taksi arabalarında şaşırtıcı seçim
GraphicsYüksek kaliteli grafikler
Araba simülatörünün gerçekçi pürüzsüz kontrolü
NavigationYol GPS navigasyonu
CarGerçek araba motor sesi
Camera Farklı kamera görünümleri
üç boyutlu Şaşırtıcı 3d ortamlar
Çoklu mod seçimi

Oyunumuzu beğendiyseniz, öteki oyunlarımızı deneyin ve bize oy vermeyi ihmal etmeyin. Gelecekteki güncellemeler için bizlere değerli geri bildirimlerinizi verin.

Uygulama İçi Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları

sıra bulucu Viski Fiyatları pdf kitap indir