Mod Maker for Minecraft PE Ücretsiz Apk İndir – Mod Maker for Minecraft PE Son Sürüm Apk İndir – Mod Maker for Minecraft PE Ücretsiz Güncel Sürüm İndir

1.7

APK İNDİR
3.7/5 Oylar: 37,315
Sürüm
1.7
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
53M
Consíguelo en
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Açıklama

Bir MCPE modder olmak için programlama dilini öğrenmeye gerek yok. Bu mod maker uygulamasını kullanarak kendi kodunuzu yazmadan kendi Minecraft modlarınızı oluşturarak yaratıcılığınızı gösterelim.

★ TEMEL ÖZELLİKLER ★
– Basit, rahat ve kullanıcı dostu arayüz. Kodlama becerisi gerekmez.

– Özel ürün tarifi: Artık kendi tarifinizle yeni modlanmış ürün hazırlayabilirsiniz. Hepimiz şekilli tarifi, zanaat tarifi ve fırın tarifini destekliyoruz. Sınırsız fikirlerinizle her şeyi yapmaktan çekinmeyin.

– Özel ürün bırak ve çetelerin çıkarılması: Bir blok kırıldığında yada çetelerin öldürülmesinde hangi öğenin düşeceğini belirleyebilirsiniz. Ya bir enderman öldürürsek ölüme 99 elmas ve 99 zombi düşürürse? Bu havalı mı??

– Özel dokuya şimdi izin verilir: modunuza kendi dokunuzu ekleyebilirsiniz. Sadece 128×128, 128×64, 64×64, 64×32, 32×32, 16×16 boyutlarını kabul ettiğimizi ihmal etmeyin.

– Silah parçacıkları ve etkileri. Kılıçlar alevle yanabilir ve zırhlar görünmezlik ve daha birçok şey kazanmana destek olabilir.

– Binlerce doku paketi dahil. Şanslı blok komut dosyası aslına bakarsan uygulandı. Otomatik olarak hem Yaratıcı bununla beraber Hayatta Kalma modunda özel öğeler ilave edin.

Bu tatbik ile yaratıcılığınızın sınırı yoktur. Şanslı Blok, Elemental Kılıçlar, Süper Kahramanlar, Canlanın, Hayvanlar Modları … SİZİN KENDİLERİ tarafınca yaratılan mükemmel başlıklar. MODDER olmaya hazır !!!!

Bu uygulamayı arkadaşınızla veya YouTube kanalınızla paylaşmayı unutmayın. Desteğiniz ileride daha gelişmiş işlevleri uygulamaya koymamızı sağlayacaktır. TEŞEKKÜRLER !!!

DİKKAT:

BlockLauncher mod betiğini çalıştırmak için gereklidir !!!

Bu Minecraft Pocket Edition için resmi olmayan bir uygulamadır. Bu tatbik Mojang AB ile herhangi bir bağlantısı yoktur. Minecraft Adı, Minecraft Markası ve Minecraft Varlıkları Mojang ABnin veya muteber sahiplerinin malıdır. Tüm hakları Saklıdır.

Video

Uygulama İçi Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları

sıra bulucu Viski Fiyatları pdf kitap indir