League of Legends Wild Rift Ücretsiz Apk İndir – League of Legends Wild Rift Son Sürüm Apk İndir – League of Legends Wild Rift Ücretsiz Güncel Sürüm İndir

4.0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildir

Açıklama

Riot Games tarafından geliştirilen League of Legendsın 5e 5 MOBA deneyiminin mobil cihazlar için yeniden tasarlanmış hali olan Wild Riftte becerilerini ve stratejilerini konuştur. Akıcı kontroller ve hızlı karşılaşmalar sayesinde arkadaşlarınla takım kurabilir, şampiyonunu seçebilir ve havalı hareketlerle rakiplerini alt edebilirsin.

BECERİLERİNİ SERGİLE
Dinamik şampiyonlar ve sürekli değişen stratejilerle Vadide efsane ol. Her oyun kusursuz bir yetenek atışı isabet ettirmek, çılgın bir takım savaşıyla gidişatı değiştirmek veya beşte beş yapmak için harika bir fırsat.

REKABETE ARKADAŞLARINLA KATIL
Bu mobil MOBAda başarılı olmak için takım çalışması şart. İki, üç ya da beş kişiden oluşan ekibinle sıraya gir ve rakiplerin merkezlerini bir bir yıkarak zirveye ulaş.

ŞAMPİYONUNU SEÇ
Devasa bir kılıçla rekabete hükmet, haritanın öbür ucundan attığın buzdan okla hedeflerini dondur veya rakiplerini kışkırtarak tuzağa düşür. Efsanen ne olursa olsun, sana uygun bir şampiyon var.

ADİL VE ÜCRETSİZ
Hem beceri düzeyi hem de grup boyutu açısından dengeli karşılaşmalarda mücadele et.Wild Riftte tüm şampiyonlar ücretsizce açılabilir ve oyun süresi ya da güç için hiçbir ödeme gerekmez. Hem de hiçbir zaman.

200 IQlük hareketler, geliştirici güncellemeleri ve çok daha fazlası için:
Instagram: https://instagram.Com/wildrifttr
Facebook: https://fb.Com/wildriftTR
Twitter: https://twitter.Com/wildriftTR
İnternet Sitesi: https://wildrift.Leagueoflegends.Com

Destek: https://aid-wildrift.Riotgames.Com/

Gizlilik Politikası: https://tr.Leagueoflegends.Com/tr/criminal/privateness

Kullanım Koşulları: https://tr.Leagueoflegends.Com/tr/criminal/termsofuse

Video

Uygulama İçi Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları

sıra bulucu pdf kitap indir Viski Fiyatları youtube mp3 dönüştürücül