Lapse A Forgotten Future Ücretsiz Apk İndir – Lapse A Forgotten Future Son Sürüm Apk İndir – Lapse A Forgotten Future Ücretsiz Güncel Sürüm İndir

2.0.5

Sürüm
2.0.5
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
20M
Consíguelo en
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Açıklama

2075 yılının ötesinde, kıyamet sonrası bir dünyada kurtuluşa ya da yıkıma götüreceğiniz bir ulusu yönetin. Parmağınızı sol ya da sağa kaydırmanız ile, başkanın dikkatine sunulacak olan farklı görevler ve sorunlar ile bu ulusun kaderine karar verebilecek ve bu konuda sert kararlar alacaksınız. Dikkatli olun: liderlik hiç bu kadar kolay olmamıştı ve benzer bir dünyada daha zorlu olacaktı. Gizemli bir şey, geleceğin tüm insanlığını derin bir karmaşaya maruz bırakarak; savaş, hastalık ve açlık gibi sürekli bir olay akışı oluşturdu. Hiç kimse bunun nasıl başladığını hatırlamıyor gibi. Kimse gezegeni ilgilendiren garip olaylarla ilgili hiçbir şey bilmiyor gibi görünüyor ve kimse seni düşürmeye çalışırlarken neden her seferinde yükseldiğini açıklayamıyor.

Bu yüzden dikkatli olun ve her kararı uzun uzun düşünün, çünkü hiçbir şey şans ile gerçekleşmez. Her bir olay, nihai zaferinize ulaşmanıza yardım edebilir, ancak aynı zamanda da başarısızlığınızın nedeni olabilir. Arkadaşınız ve düşmanlarınız kimler olacak? İhanetler, uzaylılar, biyonik varlıklar ve eski efsanelerle dolu karışık bir dünyada söylemek zor. Yapılanlar yapıldı ve zamanla olan bu kaçınılmaz yarışta olacağınız gibi kartlarınızı da oynayabilirsiniz.

Oyun içi satın alımlar:
Oyun tamamen ücretsizdir.
Her sona hiçbir şey satın almadan ulaşabilirsin. Herhangi bir satın alım, isteğe bağlı olacak ve sana oyun boyunca biraz yardımcı olmanın yanında bana da destek olacaktır.

S.S.S. Ve öneriler:
• Nasıl oynarsın? Karta basılı tut ve yavaşça sağa ya da sola kaydır, böylelikle iki olası seçeneği de okuyabilirsin. Dört istatistiği aklında tutarak hangi seçimi seçeceğine karar ver. Unutma: yapacağın her seçimin sonuçları olacaktır.
• Oyunu bitirmek için belirli bir yıla kadar ulaşmam mı gerekiyor? Hayır, sona herhangi bir zamanda ulaşabilirsin! Sadece doğru kararları vermen ve biraz şansın olması gerek.

Isa Koçak, Rıdvan Saylar ve Barışcan Nazlıcan‘a Türkçe çeviri için teşekkürler.

Video

Uygulama İçi Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları

sıra bulucu pdf kitap indir Viski Fiyatları youtube mp3 dönüştürücül