Garena Free Fire MAX Ücretsiz Apk İndir – Garena Free Fire MAX Son Sürüm Apk İndir – Garena Free Fire MAX Ücretsiz Güncel Sürüm İndir

4.4/5 Oylar: 2,063,881

Bu uygulamayı bildir

Açıklama

Free Fire MAX, Battle Royale tecrübesini ayrıcalıklı özellikler ile oynamana yarar. Özel Firelink teknolojisi ile donatılmış bu versiyonda, coşku verici oyun modlarını öteki Free Fire aktörleri ile tam performans oynayabilirsin. Ultra HD çözünürlük ve soluk kesici efektler ile yeni bir Free Fire devrinin kapılarını arala. Pusu kur, keskin nişancı tüfeğin ile rakiplerini hakla, ve hayatta kal; Sadece tek bir amaç var: o da hayatta kalan son kişi olmak.

[Hızlı-geçen, derinlemesine oynanış]
50 oyuncu, terk edilmiş bir adaya paraşütle atlar ama aralarından ancak bir kişi adayı terk edebilir. 10 dakika süresince, oyuncular teçhizat ve hayatta kalmalarına yardım edecek silahları toplamaya çalışır ve bu uğurda yoluna çıkan tüm rakipleri elemeye çalışır. Saklan, yağmala, cenk ve hayatta kal – yenilenmiş ve geliştirilmiş grafikler ile, oyuncular başlangıçtan sona kadar zengince geliştirilmiş bir Battle Royale tecrübesi yaşar.

[Aynı Oyun, İyileştirilmiş Tecrübe]
Ultra HD çözünürlük, nefes kesn efektler ve realist animasyonlar ile, Free Fire MAX tecrübesi grafik ayarlarını yükseltir ve mobilde bulabileceğin en iyi ölüm kalım tecrübesini sunar.

[4-kişilik takım, oyun-içi sesli sohbet ile]
4 kişiye kadar bir takım oluştur ve takımınla oyunun başından itibaren kesintisiz sesli söyleşi ile iletişimde kal. Takımını zafer yolunda güvenilir adımlarla ilerlet ve hayatta kalan son takım olma şerefine ulaş!

[Firelink Teknolojisi]
Firelink ile birlikte, farklı bir yol izlemeden mevcut Free Fire hesabına giriş yapabilir ve Free Fire MAX tecrübesini doruklarına kadar yaşayabilirsin. İlerlemen ve kazandığın eşyalar, iki uygulamada da gerçek zamanlı olarak kayıt altında olur. Tüm oyun modlarını, Free Fire veya Free Fire MAX kullanıcı farkı gözetmeden her oyuncu ile oynayabilirsin.

Gizlilik Sözleşmesi: https://sso.Garena.Com/html/pp_en.Html
Kullanım Koşulları: https://sso.Garena.Com/html/tos_en.Html

[Bize Ulaş]
Müşteri Desteği: https://ffdestek.Zendesk.Com/hc/tr

Video

Uygulama İçi Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Facebook Yorumları

sıra bulucu pdf kitap indir Viski Fiyatları youtube mp3 dönüştürücül