FPS Komando Nişancı 3D – Ücretsiz Atış Oyunları Ücretsiz Apk İndir – FPS Komando Nişancı 3D – Ücretsiz Atış Oyunları Son Sürüm Apk İndir – FPS Komando Nişancı 3D – Ücretsiz Atış Oyunları Ücretsiz Güncel Sürüm İndir

1.0.9

APK İNDİR
3.9/5 Oylar: 5,515
Sürüm
1.0.9
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
44M
Consíguelo en
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Açıklama

Sınırsız keskin nişancı ve ordu komando görevlerini oynayacağınız en iyi aksiyon dolu fps atış oyunlarına hoşgeldiniz. Aksiyon oyunlarında silahlı nişancı oyunları oynamayı seviyorsanız, o vakit anladınız. 2020nin en sevdiğiniz savaş oyunlarını burada bulacaksınız. Bu dünyanın en iyi yeni atış oyunlarında bir numaralı komando olmak için tüm görevleri tamamlamanız gerekiyor. Bu atış oyunu cenginde bağımlılık yapan oyunlar ve çağdaş silahlar boş zamanınızı heyecanlandıracak. Android parlak zeka telefonunuz ve tabletiniz için fps oyunlarını deneyimlemek için Google Play Storedan şimdi yeni oyunlar indirin. Çevrimdışı atış oyunlarında en iyi harp alanı karşılaşma grevlerinden birinin keyfini çıkarın.

Ücretsiz atış oyunları, en iyi ön saf ordu oyunlarıdır. Silah atıcı becerilerinizi kullanın ve karşı karşıya gelme atışlarında bütün terörist düşmanları yok edin. FPS komando oyunu, coşku verici hikayeye dayanan 3d silah oyunları eğlencesidir. Gerçek komando atışı, bütün atış çılgınlığınızı 2020 ücretsiz oyunlar olarak yerine getirecek. Zaferlerin fps komando vazife oyununda hayatta kalması gerekiyor, bu yüzden savaşçı becerilerinizi kullanın ve komando macerasını tamamlayın. Aksiyon oyunlarında terörist düşmanlarınız normal değildir, ayrıca herhangi bir karşı saldırı Özel Kuvvetlerle savaşmak için tamamen eğitilmişlerdir. Öyleyse hazır olun, silah atış oyunlarında düşmanlardan korkmanıza gerek yok fps oyunlarının hususi bir savaşçısısınız.

Bu terörle mücadele oyununu oynayabilir ve 2020nin çevrimdışı yeni oyunlarının keyfini ücretsiz bir şekilde çıkarabilirsiniz. Bu operasyonel savaş alanında bir komando askerisiniz ve düşman askerlerini vurmaktan sorumlusunuz. Diğer sıkıcı atış oyunları 2020nin aksine, çeşitli ölümcül silahlar, modern silahlar, harp cephaneleri, el bombası, av tüfeği, saldırı tüfeği, keskin nişancı silahları ve çok daha fazlasını içeren fps atış oyunları. Seçkin birliklerdeki Özel Kuvvetlerin fps komandolarısınız, hususi bir savaşçı olarak eğitilmişsiniz, bu nedenle harp oyunlarında ön saflarda savaşın. Bu yeni oyunlarda birçok modern atış becerisine sahipsiniz ve kendinize çarpışma atışlarında eğitilmiş çağdaş bir komando olduğunuzu göstermelisiniz. Ücretsiz oyunlar tarihinde, bu atış oyunu sizin için en iyi ordu oyunudur. Zorlu aksiyon dolu yeni atış oyunları misyonu sizi 3d tabanca oyunlarında heyecanlandıracak.

Sınırsız eğlence ile en iyi çevrimdışı oyunlardan birinin tadını çıkarın. Bu FPS atış oyununda, reel atış eğlencesi için en iyi çevrimdışı atış oyunu seviyelerini keşfedin.

Silah oyunlarını seviyorsanız, en sevdiğiniz çevrimdışı aksiyon oyunu bulacaksınız. Sizi en iyi oyun deneyimi ve çılgın grafiklerle eğlendirecek en iyi üç boyutlu silah atış oyunlarından birini sunuyoruz.

Özellikler

Çevrimdışı ve Serbest Atış Oyunu
Heyecan verici ekip ölüm maçı Görevleri
Çoklu modern cenk silahları
Birden Fazla Savaş Alanında Oynayın
Gerçekçi suikast görevleri
Çok çeşitli saldırı tüfeği
Klasik detaylı cenk alanları
Kaliteli Ses Efektleri
Basit ve Pürüzsüz Silah Atış Kontrolü
Etkileşimli ve Aksiyon Dolu Ortam
Keskin nişancı silahı atıcı misyonları
Yapay zekaya dayalı gelişmiş düşman: Zorluk Gerçek

Wi-Fi bağlantınız yoksa, bu çevrimdışı oyunu tamamen ücretsiz bir şekilde da oynayabilirsiniz. Android akıllı telefonlarınız ve tabletleriniz için Google Play Storeda bulunan 2020nin bu entresan oyununu hemen indirin.

Uygulama İçi Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları

sıra bulucu Viski Fiyatları pdf kitap indir