FPS Görev Gücü-Yeni Çekim Oyunları 2020 Ücretsiz Apk İndir – FPS Görev Gücü-Yeni Çekim Oyunları 2020 Son Sürüm Apk İndir – FPS Görev Gücü-Yeni Çekim Oyunları 2020 Ücretsiz Güncel Sürüm İndir

3.0

APK İNDİR
3.9/5 Oylar: 33,111
Sürüm
3.0
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
27M
Consíguelo en
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Açıklama

Quot;Mad Aksiyon Oyunlarıquot; şimdi yeni bir aksiyon oyunu sunuyor quot;FPS Görev Gücü: Atış Oyunları 2020quot;. Çok fazla aksiyon ve yeni ortam sunuyoruz. Bu yeni 2020 ordusuna hazırlanın ve bu tabanca atış oyununun başından sonuna kadar keyfini çıkarın.

TEMEL ÖZELLİKLER:
* Zorlu first-person shooter seviyeleri
* Keskin kontroller, etkisi altına alan grafikler
* Gerçekçi ve sıkıntılı FPS oyunları
* Savaşmak için muhtelif silahlar ve tüfekler
* PvP savaşları yapmak

Ordu komando hikayesine dayalı eylem misyonları dolu yepyeni çevrimdışı ordu oyun çekim. Bu aksiyon oyunu çağdaş silahlarla ve keskin nişancı tüfekleriyle fps öldürmeyi ve orduyu vurmayı sevenler için en iyisidir. Bu yeni çekim oyununda 2020 bir ordu asker olarak oynayacak. Özellikle fps oyun fanatikleri için oyun mağazasında yeni bir çekim oyunu gururla sunarız. Lider bir komando olarak savaşacak ve birçok tehlikeli suçluya karşı savaşacak ve bu terörist savaşı kazanması için teröristlerle karşılaşacaksınız. Tetikçi oyunları tarihinde bu terörist atış oyunu savaş severler için en iyi aksiyon oyunu.

Tüm düşman nişancılar ve karşı atıcılar sana ateş etmeye ve saldırmaya hazır. Bu bir hayatta kalma atış oyunu ve bir askeri komando, nihai silah kuvveti ile geri vurduğunda yalnızca çevrimdışı bir cenk atış oyunu hayatta kalabilir. Sadece bu hedef dövüşü kazanırsan haklısın, bu nedenle silahını hedefine aksiyon kuvvetiyle karşı koymalısın. Bu komando atış oyunda dijital silahlarla donatılmıştır. Bu yüzden teröristlerden ve hasım askerlerinden endişelenmeyin, bu yeni oyunda korkusuz olun. Düşman ordusu atıcıları şehre ağır bir halde tutunacak ve yerle savaşacak. Masum insanlarınızı öldürür ve vururlar ve şehirde kargaşaya neden olurlar. Bağımlılık yapan oyun ve bu fps çekim oyununun yüksek kaliteli grafikleri boş zamanlarınız için coşku verici hale getirecek.

FPS atış oyunları tamamen harp eyleminde hayatta kalmakla alakalı, bu yeni atış oyununun tüm sıkıntılı görevlerini sürdürmeye hazır mısın? Cevabınız evet ise, bu kontrat savaş oyununun hedef atış seviyeleri hayatta kalmak için hazır olun. Eğer bu komando misyonları oyununun bütün gereksinimlerini yerine getirebilir ve kendinizi en iyi askeri komando atıcı olarak düşünebilirseniz, o zaman bu harp komando oyunu 2020u kazanabilirsiniz. Harp macerasında atış ve taarruz. Şimdi ne bekliyorsun? Eğlenceniz için bu entresan keskin nişancı atış oyununu indirin.

FPS Görev Gücü: Atıcılık Oyunları 2020u oynadığın için en iyi şansın komando. Cevabını vermekten saadet duyacağız. Sadece quot;Çılgın Aksiyon Oyunlarıquot; ile alakalı her türlü soru ve önerileriniz için bize ulaşın.

Uygulama İçi Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Facebook Yorumları

sıra bulucu pdf kitap indir Viski Fiyatları youtube mp3 dönüştürücül