Adobe Photoshop Express Premium Apk İndir – Adobe Photoshop Express Apk İndir Ücretsiz Güncel

7.6.878

HERKES İÇİN KOLAY VE EĞLENCELİ FOTOĞRAF DÜZENLEME
APK İNDİR
4.4/5 Oylar: 1,722,009
Desarrollador
Adobe
Sürüm
7.6.878
Actualización
22 Ağustos 2021
Gereksinimler
Cihaza göre değişir
Boyut
Cihaza göre değişir
Consíguelo en
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Açıklama

Adobe Photoshop Express Apk İndir

Adobe Photoshop Express Dosyasını sizler için apk olarak oluşturduk ve sitemize ekledik. İndirme bağlantısından Adobe Photoshop Express Apk İndirebilirsiniz.

Adobe Photoshop Express Ücretsiz Apk İndir

Adobe Photoshop Express Tamemen ücretsiz bir şekilde indirmek ister misin? O zaman doğru yerdesin hiç bir ücret ödemeden Adobe Photoshop Express Ücretsiz Apk İndirip kullanabilirsiniz.

Adobe Photoshop Express Modlu Apk İndir

Adobe Photoshop Express Modlu Apk dosyasını siz değerli kullanıcılarımız için Adobe Photoshop Express Modlu Apk dosyasını sitemize ekledik. Dilerseniz Adobe Photoshop Express Modlu Apk Dosyasını ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz.

Adobe Photoshop Express Premium Apk İndir

Adobe Photoshop Express Premium Apk dosyasını siz değerli kullanıcılarımız için sitemize ekledik. Normalde ücretli olan Adobe Photoshop Express Pro uygulamasını sitemiz üzerinden ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz

Adobe Photoshop Express Hileli Apk İndir

Adobe Photoshop Express Hileli versiyonunu sizler için derledik. Adobe Photoshop Express bütün hilelerin bulunduğu Adobe Photoshop Express Hileli Apk dosyasını sitemize ekledik. Sitemiz üzerinden Adobe Photoshop Express Hileli Apk dosyasını indirip Adobe Photoshop Express kullanmanın keyfine varabilirsiniz.

Adobe Photoshop Express Son Sürüm Apk İndir

Adobe Photoshop Express Son Sürüm Apk dosyasını sitemize ekledik. Her gün kontrol edilip en güncel sürüm sizler için sitemize eklenmektedir. Adobe Photoshop Express Son Sürüm Apk dosyasını sitemiz üzerinden rahatlıkla indirebilirsiniz.

Adobe Photoshop Express Pro Apk İndir Ücretsiz

Adobe Photoshop Express Pro versiyonunu siz değerli kullanıcılarımız için derleyip sitemize ekledik. Gönül rahatlığı ile sitemiz üzerinden Adobe Photoshop Express Pro Sürümünü indirebilirsiniz.

Bilgilendirmeler

  • Cloud çalışmamaktadır.
  • Uygulama içinde hesap oluşturmanıza gerek yoktur. Giriş sayfası geldiğinde sol üstteki çarpı işaretine basıp uygulamaya girebilirsiniz.

MOD Özellikleri:

  • Premium özellikler aktif.
  • Bütün reklamlar engellendi
  • Gereksiz izinler / özellikler kaldırıldı.

 

HERKES İÇİN KOLAY VE EĞLENCELİ FOTOĞRAF DÜZENLEME

Tek dokunuşta fotoğraf düzeltmek, düzenlemek ve resimlerden kolaj yapmak için milyonlarca yaratıcı insanın kullandığı eğlenceli, hızlı ve kolay foto düzenleyici Photoshop Express ile mobil cihazınızda yaratıcılığınızı konuşturun.

Foto düzenleyici Photoshop Express, fotoğraf filtreleri ve efektleri ile fotoğraf düzenleme ve fotoğraf kolajlama özelliklerinden oluşan çok sayıda kapsamlı seçeneği ücretsiz olarak parmaklarınızın ucuna getirir. Deneyimlerinizi çıkartmalar, fotoğraf çerçeveleri ve katmanlar eklemek veya arka plan değiştirmek suretiyle kişiselleştirin, Looks fotoğraf filtreleri ile selfie’lerinizdeki renk ve görüntüleri geliştirin, memler oluşturun, kolaj yapmak için fotoğrafları birleştirin, hızlı fotoğraf düzeltme özelliklerinden yararlanın ve paylaşmaya değer anlarınıza daha fazla nitelik kazandırın.

SEÇİMLİ DÜZENLEME
Görüntüde sadece istediğiniz bir bölümü düzenleyin, çarpıcı bir kontrast oluşturun veya ahenkle dans eden bir fotoğrafa imza atın.

GELİŞMİŞ İYİLEŞTİRME
Paylaşmaya can atacağınız sonuçlar elde etmek için yeni bir premium özellik olarak sunulan Gelişmiş İyileştirme ile istenmeyen ögeleri ve nesneleri fotoğraflarınızdan kaldırın.

PERSPEKTİF DÜZELTME
Fotoğraflarınızdaki çarpık görüntüleri ve bozuk kamera açılarını bir çırpıda düzeltin.

PARAZİT GİDERME
Birinci sınıf fotoğraflar için kumlanmayı giderin, renk parazitini azaltın ve ayrıntıları netleştirin.

BULANIKLAŞTIRMA
Radyal bulanıklaştırma ile arka planı bütünleştirin ve odağı belirli öznelere kaydırın veya tam bulanıklaştırma ile görüntüleri hareketlendirin.

TARZINIZA GÖRE KİŞİSELLEŞTİRİN
Görüntüleri çıkartmalar eklemek veya arka plan değiştirmek suretiyle özelleştirin, memler ve başlıklar oluşturun, resminizdeki metni değişik yazı tipleri ve düzenler ile biçimlendirin, yapıtlarınıza kenarlıklar ve fotoğraf çerçeveleri ekleyin ve özel filigranlarla damga vurun.

YÜZLERCE GÖRÜNÜM, EFEKT VE FİLTRE ARASINDAN SEÇİMİNİZİ YAPIN
Resimlerdeki pusu gidermek amacıyla sis giderme özelliğini kullanın, etkileyici fotoğraf filtreleri uygulayın ve kullanımı kolay ayarlama sürgüsü sayesinde renk sıcaklığı, titreşim ve diğer renk efektlerini keşfedin.

FOTOĞRAF KOLAJLAMA SANATI
Hazır fotoğraf ızgarası düzenleri ve fotoğraf çerçeveleri eklemek, kenarlıkları ve renkleri değiştirmek veya arka plan değiştirmek suretiyle fotoğraf kolajlama sanatının tadını çıkarırken paylaşmaya değer yüksek kalite derleme resimler oluşturun.

NOKTASAL DÜZELTME
Selfie ve portrelerinizdeki kusurları ve lekeleri kolayca giderin.

HIZLI FOTOĞRAF DÜZELTME ÖZELLİKLERİ
Tek dokunuşta selfie’leriniz için kontrast, pozlama ve daha fazla ayarı otomatik olarak yapın, göz alıcı düzenler için fotoğraflarınızı kolayca kırpın, düzeltin ve döndürün ve kırmızı göz ile hayvan gözü efektlerini sihirli bir el değmiş gibi en sevdiğiniz anlarınızdan kaldırın.

FOTOĞRAFLARI YÜKSEK KALİTEDE DIŞA AKTARMA VE PAYLAŞMA
Birden çok kaynak ve formattan görüntüler (ham ve TIFF de dahil olmak üzere) yükleyin, başkalarına ilham kaynağı olmak için en sevdiğiniz fotoğraflarınızı doğrudan Facebook, Instagram, Twitter, Flickr ve diğer sosyal platformlarda yayınlayın veya e-posta, TikTok, WhatsApp, Facebook Messenger, Telegram, Signal ve Line’da paylaşın.

Photoshop ailesinin yapımcısı Adobe’un foto düzenleyicisi Photoshop Express ile fotoğraflarınıza sihirli dokunuşlar yapın. Bu uygulama ile eğlenceli, paylaşılabilir memler ve çıkartmalar oluşturmak ve resimlerden kişiselleştirilmiş kolaj yapmak çok kolay.

Adobe Kullanım Koşulları:
13 yaşından büyük olmanız ve Adobe’un koşullarını ve gizlilik politikasını kabul etmeniz gerekir.
http://www.adobe.com/go/terms_linkfree_tr
http://www.adobe.com/go/privacy_policy_linkfree_tr

Güncelleme Kayıtları

• Filigranı yeniden boyutlandırma - İmajlarınızdaki filigranın boyutuna siz karar verin. En çok istene özelliklerden bir tanesini sizlere sunmaktan mutluluk duyarız!
• Geliştirilmiş Vignette - Daireselliği ve yumuşaklığı hassas bir şekilde kontrol ederek fotoğraflarınıza dramatik bir vinyet efekti verin.
• Yeni içerik - Uygulamaya yeni görünümler ve Metin stilleri eklendi.
• Sorunsuz bir deneyim için Hata ve Arıza düzeltmeleri.

Uygulama İçi Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları

sıra bulucu Viski Fiyatları pdf kitap indir